تفاوت سرویس های گروه شادان در چیست؟

تفاوت سرویس های شادان بر روی کیفیت سرویس و پشتیبانی نمی باشد. تمامی سرویس ها از پشتیبانی یکسان برخوردار هستند و تنها تفاوت بر روی تخفیفات سرویس های بالاتر می باشد. و همچنین به دلیل داشتن اعتبار بیشتر بازه زمانی طولانی تر خواهد بود.

زمان فعال سازی اکانت در گوگل چه قدر است؟

در کمتر از یک ساعت کارشناسان ما می توانند تبلیغات شما را در صفحه یک گوگل فعال کنند اما با توجه به سختگیری های اخیر گوگل ممکن است این میزان تا ۲۴ ساعت یا چند روز به طول بی انجامد

کلیک های نا معتبر و تکراری هزینه ای از ما کسر می کند؟

خیر ممکن است کلیک ها از طرف رقبای شما ایجاد شود که این کلیک ها از طرف گوگل قابل رهگیری می باشد و گوگل این کلیک ها را به حساب شما باز می گرداند

ارسال گزارشات گوگل به چه صورت می باشد؟

گرازشات گوگل به صورت لحظه ای، روزانه، هفتگی و ماهیانه می تواند باشد و حتی در بازه زمانی خاص. هیچ گونه محدودیتی در بازه زمانی و نوع گزارش گیری وجود ندارد و بسته به نیاز کارفرما گزارشات تهیه می گردد.

انتخاب تعداد کلمات کلیدی محدودیتی دارد؟

خیر شما در انتخاب تعداد کلمات کلیدی هیچ محدودیتی ندارید ولی کارشناسان ما با توجه به بیزینس شما و تحلیل بازار رقابتی شما کلمات مناسب به شما پیشنهاد می کنند

چرا باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنیم؟

زمانی که شما صاحب وب سایتی هستید و کالا و خدماتی ارائه می دهید بالطبع نیاز به مشتریانی دارید تا کالا و خدمات خود را به فروش برسانید و برند خود را مطرح کنید. شما به واسطه تبلیغات در گوگل می توانید با هزینه ای مناسب به مشتریانی دائمی و فروشی بالا دست پیدا کنید و نام شرکت خود را بر سر زبان ها جاری سازید.

می توانیم زمان هایی خاص تبلیغات را به نمایش بگذاریم؟

بله، گوگل این امکان را برای شما فراهم کرده است تا برای تبلیغ در گوگل خود ساعات مشخص و روزهای خاص اختصاص دهید و محدودیت زمانی تعریف کنید به همین علت می توانید بهترین بازده را از تبلیغات خود داشته باشید

آیا امکان استفاده از صفحات داخلی وب سایت برای تبلیغات در گوگل وجود دارد؟

بله، شما می توانید برای هر کلمه کلیدی به صورت مجزا صفحه مربوط به آن کلمه را انتخاب کنید. با این کار گوگل امتیاز بالاتری به کلمات کلیدی شما می دهد و در نتیجه بابت هر کلیک هزینه کمتری از شما کسر خواهد شد.

آیا تبلیغات در گوگل برای دامنه IR امکان پذیر است؟

امکان درج وب سایت در گوگل با دامنه ملی امکان پذیر می باشد و نیازی به ریدایرکت کردن به آدرس دیگر ندارید

میانگین هزینه هر کلیک در گوگل چه قدر می باشد؟

برای این سوال همانطور که در سوالات پیشتر توضیح داده شد، گوگل پارامترهای زیادی را در نظر می گیرد که هر یک از آنها رعایت نشده باشد در قیمت تاثیرگذار می باشد. و همچنین فارسی یا انگلیسی بودن کلمه و بازار رقابتی هم تاثیر به سزایی در هزینه ها دارد. (به طور میانگین بر اساس اعلام گوگل کمترین هزینه پرداختی هر کلیک معادل ۱ سنت آمریکا می باشد).

امکان ارائه کنترل پنل اختصاصی وجود دارد؟

کلیه اکانت های شادان به صورت اختصاصی باز می شود و امکان دسترسی مستقیم گوگل بر روی تمام سرویس ها میسر می باشد

هر دلار معادل چند لیر می باشد؟

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارز می توانید از لینک زیر با یک جستجوی ساده در گوگل به صورت آنلاین و لحظه ای نرخ تبدیل دلار به لیر ترکیه را داشته باشید.

کلیک کنید

هر دلار معادل چند رینگت مالزی می باشد؟

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارز می توانید از لینک زیر با یک جستجوی ساده در گوگل به صورت آنلاین و لحظه ای نرخ تبدیل دلار به رینگت مالزی را داشته باشید.

کلیک کنید

هر دلار معادل چند درهم امارات می باشد؟

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارز می توانید از لینک زیر با یک جستجوی ساده در گوگل به صورت آنلاین و لحظه ای نرخ تبدیل دلار به درهم امارات را داشته باشید.

کلیک کنید

هر دلار معادل چند بات تایلند می باشد؟

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارز می توانید از لینک زیر با یک جستجوی ساده در گوگل به صورت آنلاین و لحظه ای نرخ تبدیل دلار به با تایلند را داشته باشید.

کلیک کنید

هر بات تایلند معادل چند لیر ترکیه می باشد؟

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارز می توانید از لینک زیر با یک جستجوی ساده در گوگل به صورت آنلاین و لحظه ای نرخ تبدیل بات تایلند به لیر ترکیه را داشته باشید.

کلیک کنید

هر بات تایلند معادل چند رینگت مالزی می باشد؟

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ارز می توانید از لینک زیر با یک جستجوی ساده در گوگل به صورت آنلاین و لحظه ای نرخ تبدیل بات تایلند به رینگت مالزی را داشته باشید.

کلیک کنید

چرا لیر ترکیه و رینگت مالزی؟

به دلیل این که حساب ارزی و پارتنر بین المللی شرکت شادان در کشورهای ترکیه و مالزی می باشد با این واحد ارزی مشغول به فعالیت هستیم.

جایگاه نمایش تبلیغات در گوگل کجاست؟

گوگل برای این منظور هفت جایگاه که چهار آگهی در بالای سایت هایی که به صورت ارگانیک در صفحه قرار گرفته اند و سه آگهی در پایین آنها در هر صفحه بنا به میزان رقابت قرار داده است

محاسبه هزینه کلیک ها به چه صورت می باشد؟

بسته به شرایط وب سایت شما که چه میزان از پارامترهای مدنظر گوگل را رعایت کرده باشید و چه قدر رقابت در آن کلمه ی کلیدی ایجاد شده است هزینه کلیک ها متغیر خواهد بود

امکان نمایش آگهی صرفا در کشور ایران وجود دارد؟

نمایش آگهی با توجه به تحریم های صورت گرفته برای کشور ایران امکان پذیر نمی باشد ولی کارشناسان ما با استفاده از روش های خاص می توانند این مهم را برای شما پیاده سازی کنند ولی برای بازدهی بیشتر باتوجه به شرایط ذکر شده به هیچ عنوان توصیه نمی گردد

نمایش آگهی بر روی موبایل، کامپیوتر، تبلت به چه صورت است؟

با توجه به افزایش دستگاه ها در دنیای امروز انتخاب نمایش برای هر یک از دستگاه های ذکر شده به صورت مجزا امکان پذیر است

آیا برای دیده شدن هزینه پرداخت می کنیم؟

خیر شما فقط زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربری بر روی آگهی شما کلیک کرده باشد و وارد وب سایت شده باشد