گواهینامه امنیتی

گواهینامه امنیتی ، چنانچه در وب سایت خود اطلاعات مهم و یا محرمانه ای را از بازدید کنندگان وب سایت خود دریافت می کنید (مانند مشخصات فردی یا اطلاعات مالی) و یا می خواهید امکان استراق سمع اطلاعات رد و بدل شده بین سایت شما و بازدید کنندگان وجود نداشته باشد سایت شما نیاز به یک گواهینامه SSL خواهد داشت.

SSL یک پروتکل استاندارد برای به رمز درآوردن اطلاعات رد و بدل شده بین وب سایت و بازدید کنندگان است. در این پروتکل کلیه اطلاعات دریافتی از بازدید کننده و ارسالی به وی طبق استانداردها و با کمک کلیدهایی رمز شده و پس از ارسال به مقصد نهایی رمزگشایی می شوند. این پروتکل مناسب وب سایتهایی است که اطلاعاتی را مانند شماره کارت بانکی یا مشخصات فردی کاربران و یا رمزاکانتهای آنها را می گیرند برای استفاده از این پروتکل نیاز به یک IP اختصاصی و یک گواهینامه معتبر و شناخته شده SSL است. در دنیا شرکتهای زیادی این گواهینامه را ارائه می کنند. گروه شادان با توجه به وجود تحریمهای بسیار در زمینه صدور این گواهینامه برای سایتهای ایرانی با یک شرکت معتبر آلمانی و انگلیسی در این زمینه همکاری می نماید. مشخصات گواهینامه های ارائه شده به شرح زیر است

  • سازگاری با ۹۹% از مرورگرها (همه مرورگرهای معروف)
  • تایید و راه اندازی سریع
  • ارائه لوگوی امنیت برای درج در وب سایت
  • قیمت مناسب
  • SSL (اس اس ال) برای نماد اعتماد الکترونیک

اهمیت HTTPS

حریم خصوصی کاربر مهم ترین مسئله برای گوگل و برای هر کسی که تجارت آنلاین را انجام می دهد، می باشد. HTTPS یک پروتکل امن است که به محافظت از اطلاعات مشتریان شما از طریق رمزگذاری داده ها بین یک مرورگر وب و یک وب سرور کمک می کند. گوگل برای انجام تبلیغات کلیکی خود توصیه و حتی در بعضی از مواقع ضروری می داند که برای انجام تبلیغات در گوگل، URL هایی قرار داده شود که به جای HTTP از پروتکل HTTPS برای محافظت از اطلاعات شخصی و مالی مشتریان استفاده کنند.

چرا HTTPS؟

۱.اعتماد و ایمنی

حریم خصوصی مشتری بخش اصلی نگرانی شما برای کسب و کارتان و همچنین برای گوگل می باشد. به همین منظور از اواسط تیرماه، گوگل کروم تمام صفحات HTTP را به عنوان صفحات غیر امن شناسایی خواهد کرد که این مهم در روند انجام تبلیغات در گوگل تاثیرات زیادی می گذارد.

۲.عملکرد بالاتر

HTTPS با استفاده از فراهم کردن فن آوری های خاص، سرعت تجربه کاربر را افزایش می دهد که حتی پروتکل های جدید HTTP مانند پروتکل HTTP / 2 به منظور عملکرد پیشرفته وب، نیاز به HTTPS دارند به همین منظور ۸۱ مورد از ۱۰۰ سایت برتر در دنیا از پیش فرض HTTPS استفاده می کنند. همچنین، از ۸ آبان ماه بررسی و آنالیز ورودی های وب سایت از طریق کلمات کلیدی تبلیغات گوگل در گوگل آنالیتیکس و دیگر آنالیزرهای وب زمانی امکان پذیر است که تمام URL های تعریف شده برای کلمات مد نظر، از پروتکل HTTPS استفاده کرده باشند.

۳.قوانین وب

از آنجایی که استفاده از پروتکل HTTPS علاوه بر داشتن مزایای امنیتی برای کاربران شما، منجر به عملکرد پیشرفته وب سایتتان می شود، استفاده از پروتکل HTTPS تبدیل به پروتکل استاندارد در وب شده است.

آیا سایت شما HTTPS را پشتیبانی می کند؟

ابتدا وب سایت خود را در یک مرورگر کروم باز کنید و مشاهده کنید کدام یک از شرایط زیر به شما اعمال می شود:
۱. اگر در سمت URL خود یک قفل سبز رنگ مشاهده کردید، سایت شما HTTPS را پشتیبانی می کند.
۲. در صورتی که قفل سبز رنگ را مشاهده نکردید، مجدد URL خود را با “https: //" به جای “http: //" وارد کنید. اگر صفحه بارگذاری نشود، سایت شما HTTPS را پشتیبانی نمی کند.
۳. زمانی که سایت شما از HTTPS پشتیبانی نمی کند باید با مدیر وبسایت یا مدیر پلت فرم CMS خود صحبت کنید تا گواهینامه SSL را برای وب سایت شما خریداری کند سپس هاست خود را با گواهینامه SSL پیکربندی کرده و تمام لینک های وب سایت را به HTTPS تغییر دهید و در انتها ریدایرکت های ۳۰۱ را از HTTP به HTTPS تبدیل کنید.

HTTPS در تبلیغات کلیکی گوگل

زمانی که پروتکل HTTPS را بر روی وب سایت خود نصب کردید گوگل به صورت خوکار تمامی لینک های تبلیغات در گوگل را به HTTPS تغییر می دهد اما در بعضی مواقع ممکن است URL های شما به صورت خودکار از HTTP به HTTPS تبدیل نشود در این صورت میبایست به صورت دستی از URL های جدید برای تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید تا گوگل ادوردز به طور خودکار و مستقیم کلیک های شما را به نسخه HTTPS URL هدایت می کند و در نتیجه امکان شناسایی و آنالیز ورودی های سایت از طریق کلمات کلیدی گوگل ادوردز برای شما فراهم شود.

تعرفه های SSL

به دلیل نوسانات نرخ ارز جهت اطلاع از قیمت پکیج ها با شماره ۸۸۷۷۹۸۰۶ تماس بگیرید
SSL DV
SSL DV
  • مناسب برای دامنه ملی و بین المللی

20

SSL DV Wildcard
SSL DV Wildcard
  • مناسب برای دامنه ملی و بین المللی

110

SSL EV
SSL EV
  • مناسب برای دامنه ملی و بین المللی

280