طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت به طور خلاصه ،  به معنای برنامه ریزی ، ایجاد و به روز رسانی وب سایت ها استطراحی وب سایت همچنین شامل معماری اطلاعات ، ساختار وب سایت، رابط کاربر، ارگونومی ناوبری، طرح بندی وب، رنگ، تضاد، فونت و تصویر (عکاسی) و همچنین طراحی آیکون است

تمام این عناصر به صورت ترکیبی وب سایت ها را تشکیل می دهنداغلب، معنای “طراحی" تنها به عنوان یک جنبه بصری درک می شوددر حقیقت، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، سنت های طرح بندی، عادت های کاربر، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده از وب سایت ها را ساده و کمک به یافتن اطلاعات را سریع تر می کند

نحوه طراحی سایت

گاهی اوقات بخش فنی طراحی وب سایت در تعریف طراحی تاکید می شودمطمئنا، ساختمان وب سایت مدرن شامل اسکریپت هایی مانند php، asp و cgi است، سمت بصری وب سایت ها با HTML و CSS تعریف می شود . 

طراحی سایت

 

تمام این عناصر با اصول اساسی طراحی طراحی شده اند تا یک نتیجه فوق العاده را که مطابق با اهداف تعیین شده برای وب سایت است را ایجاد کند

طراحی سایت با وردپرس

امروزه طراحی سایت با وردپرس، محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است زیرا سیستم مدیریت محتوای قوی و نیرومند وردپرس یکی از سریع ترین و ارزان ترین راه ها برای ساخت یک وب سایت حرفه ای می باشد. به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم برخی از مزایای طراحی سایت با وردپرس را برای شما شرح دهیم.

تنوع بالای قالب ها

می توان گفت یکی از مهمترین مزیت های وردپرس وجود تعداد قالب های بی شمار آن است. وردپرس این امکان را به شما می دهد که وب سایت خود را حتی بدون شباهت به پیش فرض اولیه قالب و با حفظ عناصر آن طراحی کنید و یا با استفاده از قابلیت سفارشی سازی و شخصی سازی، صاحب وب سایت منحصر به فرد خودتان باشید.

پلاگین ها

وردپرس بیش از ۵۴ هزار پلاگین مختلف در اختیار کاربرانش قرارداده است. شما با نصب پلاگین مورد نظرتان می توانید امکانات جدید و شخصی سازی را برای وب سایتتان فراهم می کند. بنابراین شما قادر هستید وب سایتی کارآمد و در راستای پاسخگویی به نیازهایتان طراحی کنید.

رعایت الگوریتم های سئو

وردپرس در سال ۲۰۱۵ الگوریتم های مربوط به بهینه سازی وب سایت را در صفحات شاخص خود بازنگری کرد که تا حد زیادی عملکرد خود را در این خصوص بهبود بخشید. همچنین وردپرس با تغییر مرتب الگوریتم های موتور جستجوی گوگل، سعی در بروزرسانی خود کرده است.

امنیت بالا

برطرف نمودن حفره های امنیتی موجود، یکی از مهم ترین مواردی است که همواره در انتشار نسخه های جدید وردپرس مورد توجه قرار می گیرد.

تجارت الکترونیکی

با ترکیب قالب ها و پلاگین های مخصوص وردپرس شما می توانید به جامع ترین امکانات برای ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیک دست پیدا کنید.

تجزیه و تحلیل

وردپرس ابزارها و پلاگین های بسیار متنوعی برای استفاده از گوگل آنالیتیکس را در اختیار شما می گذارد تا به راحتی بتوانید ورودی های وب سایت خود را بررسی و آن را آنالیز کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.83 (23 رای)