تولید محتوا

تولید محتوا

وب سایت شما فقط چند ثانیه برای جذب مخاطب فرصت دارد ،تولید محتوا باید تحریک آمیز باشد.
سایت شما، و به ویژه صفحه اصلی شما، باید به اندازه کافی تحریک آمیز باشد تا بتواند به یاد ماندنی باشد و باعث شود دیگران به همکاران خود بگویند T شما باید از این سایت بازدید کنید

بیایید برخی از بهترین روش ها را برای بدست آوردن ایده های تحریک آمیز مورد بررسی قرار دهیم

دفعات بازدید

کتاب ها و نشریات مربوطه و خلاصه خواندن و مستند سازی ایده های خود .
ایده پردازی با دیگران : یک تیم از مشاوران مورد اعتماد را درگیر کنید ، یک گروه قدرتمند و متخصص از مشاوران مورد اعتماد، یک راه عالی برای بهبود ایده ها و خلاقیت شماست.
سرمایه گذاری در توسعه خود : ضرب المثل ژاپنی می گوید: “من در چیزی استاد می شوم، سپس خلاقیت خواهد آمد."
فرضیه های اساسی سوال : نظرات مشاوران و مشتریان شما نیز برای بدست آوردن بینش جدید برای رسیدن به راه حل، مناسب است.
دیدگاه مخالف را بیابید : بحث و گفتگو درباره جوانب مثبت و منفی و بررسی دیدگاه ها و موقعیت های اساسی خود برای بهبود کسب و کار.
یک داستان ایجاد کنید : استفاده از یک داستان برای انتقال یک مفهوم خاص، ما را وادار می کند تا ایده های خود را برای ایجاد آن موثرتر کنیم.
مصاحبه با دیگران : این یک روش فوق العاده برای یادگیری، به دست آوردن ایده های جدید و بهره برداری از بازاریابی موثر در هنگام ایجاد محتوای صوتی و تصویری جدید برای وب سایت شما و شخصی که مصاحبه می کنید، می باشد.

تولید محتوا در شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی ، در هنگام پیوستن به جوامع موثر و هوشمند آنلاین، شما ممکن است به سرعت از آنچه که از شما خواسته شده و مورد بحث قرار گرفته است، بدست بیاورید و از دیگران کمک بگیرید.
در میان محتویات خود ، محتویات برای وب سایت شما یک صفحه اصلی است که حاوی نتایج مشتری معمولی است، حداقل یک توصیف ویدئویی به همراه توصیفات متنی متناوب (در فاصله زمانی حدود ۷ ثانیه) و یک ارزش دراماتیک و جذاب. منوها باید شامل موارد مورد، لیست مشتری، مقالات موضعی ، بیوگرافی ، اطلاعات تماس ، ارائه محصولات و خدمات و توضیحات ویدئویی از ارائه های مختلف باشد. به هر صفحه نگاهی متفاوت داشته باشید
پس از بازبینی احتمالا هزاران وب سایت در طول سالها، ما به این نتیجه رسیدیم که برای اینکه سازمان شما در اینترنت موفقیت آمیز باشد، باید سه عنصر کلیدی را انجام داد

تولید محتوا

نقش طراحی سایت در تولید محتوا

سایت شما باید حرفه ای طراحی ، جذاب و جذاب باشد و به راحتی حرکت کند تا بتواند به سرعت توجه وعلاقه بازدیدکنندگان را به دست آورد. استفاده خوب از تصاویر مهم است و همچنین استفاده از عکس های عمل شما با مشتریان شما.
محتوا

سایت شما باید بر منافع بازدیدکنندگان شما تمرکز کند و به مسائل مربوط به آن چه که در آن برای آنها و نحوه بهبود تجارت و زندگی آنها اهمیت دارد توجه کند. برای تحقق این، محتوای قوی باید در قالب محصولات، خدمات و مالکیت معنوی توسعه یابد، در حالیکه به طور مداوم در حال تکامل باشد.

استراتژی و تاکتیک در تولید محتوا

تعیین اینکه کسب و کار باید چطور باشد، چگونه باید خود را به صورت آنلاین تنظیم کند و چه مولفه هایی از اینترنت برای موفقیت کسب و کار حیاتی است. تصمیم بگیرید که چگونه باید با مشتریان ارتباط برقرار کنید . بدون این سه مورد، کارایی سایت شما بسیار کاهش می یابد. به عنوان مثال، یک سایت که با محتوای عالی طراحی شده است، اما دارای استراتژی و تاکتیک مشخص نیست ، مانند رانندگی یک ماشین بزرگ بدون سیستم GPS یا یک نقشه موثر است. شما تعجب خواهید کرد که چرا به مقصد نمی رسید. اگر محتوا و تاکتیک های مؤثر داشته باشید، اما طراحی و ناوبری نامطلوب داشته باشید، بازدیدکنندگان مرورگرهای خود را می بندند یا دکمه برگشت را برای رفتن به سایت قبلی خود فشار می دهند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (24 رای)