تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل ، همانطور که شما اینترنت را مرور می کنید، ایمیل خود را می خوانید و آنلاین خرید می کنید، تبلیغات را می بینید. به عنوان مثال، صفحه نتایج جستجوی گوگل شما ممکن است تبلیغات مشابهی با عبارت جستجوی شما را تایپ کرده باشد یا وبلاگ مورد علاقه شما ممکن است تبلیغات تعاملی مربوط به محتوای صفحه را نشان دهد. این نوع تبلیغات ( تبلیغات در سرویس های گوگل و میلیون ها وب سایت و برنامه هایی که با گوگل همکاری می کنند) تبلیغات گوگل نام دارد.

تبلیغات در گوگل و نقش گوگل

گوگل یکی ازصدها شبکه تبلیغاتی آنلاین است. شبکه تبلیغاتی گوگل شامل خدمات گوگل مانند جستجو، یوتیوب و جیمیل و همچنین بیش از ۲ میلیون وب سایت و برنامه هست که با تبلیغ گوگل همکاری می کنند.

آیدین یک سرآشپزاست که وبسایت دارد و در آن درباره آشپزی می نویسد. او برای کسب درآمد از وب سایت خود، با گوگل AdSense کار می کند تا با کلمه آشپزی در جستجوی گوگل قرار گیرد و بابت این تبلیغ به گوگل پول پرداخت می کند.

تبلیغ در گوگل و هدف آن

تبلیغات گوگل کمک می کند تا گوگل رایگان باشد و بسیاری از خدمات را پشتیبانی کند. گوگل همچنین از تبلیغات برای کمک به شما در یافتن محصولات و خدمات وب سایت هایی که جستجو می کنید از طریق محصولاتی مانند AdSense استفاده می کند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (27 رای)