تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام دنیا را غافلگیر کرد

تبلیغات در اینستاگرام ، هنگامی که اینستاگرام برای اولین بار در جهان معرفی شد، در عرض ۳ ماه یک میلیون کاربر از این برنامه استفاده می کردند. امروزه با توجه به قابلیت های جدید و سازگاری اینستاگرام با کاربرانش، این تعداد کاربر نزدیک به ۸۰۰ میلیون نفر افزایش پیدا کرده است.

اینستاگرام مکانی است برای به نمایش گذاشتن تجربه های بصری. به همین منظور هزاران نفر از کاربران اینستاگرام، به واسطه این برنامه فرصتی پیدا کرده اند تا کسب و کار خود را ایجاد و یا توسعه دهند.

تحقیقات نشان می دهد که ۸۰ درصد از کاربران اینستاگرام به صورت داوطلبانه و ارادی با محصولات و خدمات ارائه شده در صفحات اینستاگرام ارتباط برقرار می کنند که این ارتباط می تواند منجر به برندسازی، فروش محصولات و ارائه خدمات شما شود.

تبلیغات در اینستاگرام

حضور پر رنگ شما در صفحات اینستاگرام، نام تجاریتان را برجسته کرده و روابط پایداری بین کاربران این برنامه و تجارت شما ایجاد می کند که این مهم در نهایت منجر به رشد ارگانیک کسب و کارتان در دراز مدت می شود. بدین منظور داشتن نام تجاری قدرتمند در صفحات اینستاگرام به یکی از بایدها در دنیای امروز تبدیل شده است.

لازمه داشتن یک پروفایل محبوب و موفق در اینستاگرام، تعداد بالای کاربران فعال در صفحه اینستاگرام شما می باشد.

افزایش تعداد کاربران تاثیر پذیر از عوامل مختلفی است که شرکت شادان با استفاده از استراتژی و روش های متفاوت مفتخر است راهکارهایی برای رسیدن به موفقیت در این شبکه اجتماعی را به شما ارائه دهد. گروه شادان با تلاش و کوشش بی وقفه در صدد است که بتواند موفقیت های بیشتری را برای تجارت شما به ارمغان بیاورد.

۸۰۰ میلیون
حساب اینستاگرام در سراسر جهان در هر ماه فعال می باشند
۵۰۰ میلیون
حساب اینستاگرام هرروز در سراسر جهان فعال هستند
%۸۰
کاربران، کسب و کارهای مختلف را در اینستاگرام دنبال می کنند
۳۰۰ میلیون
حساب اینستاگرام، هر روز از Instagram Stories استفاده می کنند

خدمات اینستاگرامی شادان

جذب فالوور از طریق ربات اینستاگرام

اجازه دهید ما حساب اینستاگرامتان را  به واسطه یک سیستم هوشمند، با در نظر گرفتن هدف و سلیقه ی شما مدیریت کنیم.

فالوور واقعی رشد واقعی

افزایش فالوور، لایک، کامنت، بازدید کننده و مشتری به صورت همزمان

لذت ببرید

در کمترین زمان از مزایای داشتن تعداد زیاد فالوور لذت ببرید.

تنظیمش کن و فراموشش کن

استراتژی رشد شادان تمامی کارها را برای شما انجام می دهد. کافیست شما پیجتان را در اختیار ما بگذارید

نظارت و پشتیبانی ۲۴ ساعته

رشد دائمی حساب اینستاگرام شما با نظارت ۲۴ ساعته گروه شادان

ایمن

با خیال راحت دسترسی حساب کاربری خود را به ما بسپارید.

گزارش دهی و آمار

شرح فعالیت های انجام شده بر روی پیج اینستاگرامتان را به صورت روزانه و هفتگی دریافت کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق تبلیغات هدفمند بر روی بازار هدف شما

شما می توانید با آزادی عمل پیج های اینستاگرام را بر اساس کیفیت، موضوع و قیمت انتخاب کرده و اعتبار زیادی برای خود در صفحات اینستاگرام کسب کنید. تبلیغات در صفحات ایرانی اینستاگرام بر حسب زمان دیده شدن تبلیغ، محبوبیت صفحه اینستاگرام مورد نظر و عوامل دیگر محاسبه می شود. گروه شادان با شناخت صفحات منتشر کننده تبلیغات اینستاگرام، شما را در جذب فالوور از طریق تبلیغات در پیج های معتبر همراهی می کند.

اکنون معروف شوید

با استفاده از سرویس های قدرتمند افزایش فالوور شادان، از مزایای داشتن تعداد زیاد فالوور بهره مند شوید.

(آنالیز رایگان صفحه اینستاگرام شما)

امکانات ربات شادان

اینستاگرام یک جامعه متنوع با بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر است. شما می توانید با استفاده از ربات شادان، هر نوع کاربر از هر صنعت را هدف قرار دهید و مشتریان جدیدی در اینستاگرام بدست آورید.

۱-افزایش هدفمند فالوور
ربات اینستاگرام شادان به صورت کاملا هدفمند و برنامه ریزی شده شروع به جذب فالوور می کند تا منجر به توسعه شبکه فروش شما و کسب درآمد از مشتریان جدید شود.

۲-جذب فالوور واقعی
در کمترین زمان بیشترین فالوور و بیننده ی واقعی را به صفحه ی اینستاگرام خود جذب خواهید کرد.

۳-جذب فالوور از طریق پیج های مرتبط
جذب فالوورها از هر شاخه و موضوعی که مرتبط به کسب و کار شما می باشد انجام می شود تا مخاطبین پیج اینستاگرامتان نیازمند محصولات، خدمات و یا محتوای شما باشند.

۴-فالوورهای فعال ایرانی
افزایش فالورهای واقعی از بین کاربران ایرانی اینستاگرام صورت می گیرد.

۵-انتخاب فالوور
جذب مخاطب و فالوور متناسب با سلیقه شخصی یا کاری شما و از هر موضوعی محقق می شود.

۶-هشتگ
استفاده از هشتگ های محبوب و مرتبط با کسب و کار شما یکی از بهترین راه‌های موجود برای افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد.

۷-فیلتر جنسیت
گروه شادان به منظور بازاریابی و جذب هدفمند مشتری در اینستاگرام، پیج ها مخاطب زن یا مرد را در صورت لزوم انتخاب کرده و با در نظر گرفتن این مهم شروع به افزایش فالوور می کند.

۸-موقعیت مکانی
شما می توانید فالوورهای خود را از هر منطقه ایران و دنیا که مد نظرتان هست، انتخاب کنید.

۹-افزایش بازدید پست ها
ربات اینستاگرام شادان به واسطه ایجاد تعامل با سایر کاربران فعال، به افزایش بازدید پست های اینستاگرام شما کمک می کند.

۱۰-افزایش لایک و کامنت
شما قادر به کسب لایک و کامنت نامحدود از اشخاص واقعی می باشید. کاربرانی که واقعا مطالب شما را مشاهده کنند و نظراتشان را با شما در میان بگذارند.

۱۱-زمانبندی و مدیریت پست‌ها
گروه شادان با در نظر گرفتن زمان مناسب ارسال پست ها، به روند افزایش لایک در پیج اینستاگرام شما کمک خواهد کرد.

۱۲-مدیریت کامنت ها
ما با بررسی کاملا حرفه ای کسب و کار شما در ۲۴ ساعت شبانه روز تمامی کامنت ها را بررسی کرده و اقدام به پاسخگویی و حذف کامنت در صورت نیاز می کنیم.

۱۳-ارسال نامحدود پیام دایرکت
شما قادر به ارسال هر تعداد دایرکت تبلیغاتی هدفمند به منظور جذب فالوور مطابق با نیاز و محتوای مدنظرتان هستید.

۱۴-آنفالو
ربات شادان این امکان را دارد تا در ظرف مدت کوتاهی به صورت کاملا برنامه ریزی شده و حساب شده فالویینگ های پیج شما را آنفالو کند تا روند افزایش فالوور شما دچار وقفه نشود.

فایده ایی ندارد که شما فالوور جذب کنید ولی آنها فعالیتی نداشته باشند. شما به فالوورهایی نیاز دارید که به محتوای شما علاقمند باشند، حقیقی بودن فالوورها باعث افزایش فروش محصولات و محبوبیت برند شما می شود.
گروه شادان با استفاده از تمامی امکانات ربات به صورت همزمان و خلق محتوای با کیفیت، شما را به مشتریان حقیقی می رساند.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام (اسپانسر اینستاگرام)

همان طور که می دانید در سال ۲۰۱۲ فیسبوک با خرید سرویس محبوب اینستاگرام به قیمت ۱ میلیارد دلار دنیا را شکه کرد. از زمانی که مدیرعامل فیسبوک مارک زاکربرگ اینستاگرام را تصاحب کرد مجموع کاربران این اپلیکیشن با سرعت چشم گیری افزایش پیدا کرده است. زاکربرگ با اضافه کردن یک سری امکانات جدید به اپلیکیشن اینستاگرام توانست این شبکه اجتماعی را به یک بستر تعامل گسترده تبدیل کند و به طرزی باورنکردنی‌ و به نحو هوشمندانه ای اجازه ی رشد موثر اینستاگرام را زیر چتر فیسبوک فراهم کرد.
با توجه به جذابیت محیط اینستاگرام و افزایش کاربران این شبکه اجتماعی، زاکربرگ امکان تبلیغ مستقیم را همانند فیسبوک به اینستاگرام اضافه کرده است تا کاربران این برنامه به راحتی بتوانند نام تجاری خود را مطرح کرده و مجموع مشتریان و فروش خود را افزایش دهند.

نمایش تبلیغات در اینستاگرام به چه شکل است؟

تبلیغات اینستاگرام تقریبا پلتفرم مشابهی با شرکت مادر خود یعنی فیسبوک دارد و برای رسیدن به یک نام تجاری بزرگ و افزایش مخاطبان یک مجموعه، با کیفیت بالا طراحی شده است. برای استفاده از این امکان باید صفحه اینستاگرام خود را به صفحه تجاری (کسب و کار) تغییر دهید. استفاده از اسپانسر در اینستاگرام بسیار ساده و دقیقا همانند اشتراک گذاری محتوا در فرمت های متفاوت می باشد اما یک تفاوت بارز با حالت عادی اشتراک گذاری محتوا دارد که یک عبارت «Call To Action» یا به طور اختصار «CTA» اضافه شده است و در آن اینستاگرام اجازه قرار دادن لینک هنگام بارگذاری محتوای مورد نطرتان را به شما می دهد. شما می توانید هر لینک دلخواهی را اعم از لینک وب سایت، نرم افزار و … انتشار دهید و کلمه اسپانسر را در سمت راست پست های صفحه اینستاگرام خود مشاهده می کنید.

این تبلیغات در ۴ فرمت مختلف برای کاربران در دسترس می باشد:

تبلیغات تصویری

شما می توانید داستان خود را از طریق یک بوم نقاشی تمیز، ساده و زیبا به تصویر بکشید و محصولاتتان را به صورت آنلاین از طریق عکس های جذاب به شکل گسترده و یا یک ناحیه جغرافیای خاص تبلیغ کنید.

تبلیغات ویدئویی

با استفاده از قدرت بینایی، صدا و حرکت، یک ویدئو تبلیغی ۶۰ ثانیه ای بسازید و تبلیغ تجاریتان را به صورت ویدئو در قالب مربع به اشتراک بزارید.

تبلیغات اسلایدی

این نوع از تبلیغات زمانی استفاده می شود که هدف اصلی شما مراجعه کاربر به وب سایت شما باشد و برای در اختیار گذاشتن بیشتر اطلاعات به کاربران بخواهید بیشتر از یک تصویر یا ویدئو در قالب یک پست بارگذاری کنید.

تبلیغات در استوری

شما می توانید روزانه با ۳۰۰ میلیون کاربر داستان خود را به اشتراک بگذارید و با تبلیغ در استوری اینستاگرام برند خود را رشد دهید.
تحقیق و بررسی صورت گرفته در مورد راه اندازی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام، نشان دهنده موفقیت تبلیغات در راستای آگاهی از نام تجاری و فروش کالا و خدمات کاربران این کمپین می باشد و بازده بالای این مهم را گزارش می دهد. به طور کلی زاکربرگ با اضافه کردن قابلیت تبلیغات در اینستاگرام امکان ساخت و رشد برند تجاری برای کاربرانش را فراهم کرده است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.87 (23 رای)